Vaše dovolená na Slovensku, v Čechách a v Rakousku

Nacházíte se: Úvod / Vaše dovolená na Slovensku, v Čechách a v Rakousku

Slovensko

Podbanské resort
www.podbanskeresort.sk

 

Grand hotel Permon****

Grand hotel PermonVstupte do srdce Vysokých Tater a zažijte jedinečnou atmosféru Grand hotelu Permon. V hotelu se nachází 120 pohodlně zařízených pokojů a 8 apartmánů. Odpočiňte si v hotelu s největším wellness komplexem na Slovensku, které tvoří SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS´ Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise. Výborná kuchyně, pestré doplňkové služby, unikátní dětský koutek s odborným dozorem zabezpečí nezapomenutelný pobyt a příjemnou rodinnou dovolenou. Na příznivce aktivního odpočinku čekají turistické chodníky, cyklotrasy, rafting, tenisové kurty, kuželky, stolní tenis, billiard, šipky, fitness centrum a v zimě i běžecké tratě nebo lyžování. Grand hotel Permon je ideálním partnerem pro firemní akce či eventy. K dispozici je až 8 kongresových místností různé velikosti (největší sál s kapacitou 500 osob).
www.hotelpermon.sk

Dependance PINIUS
Dependance Permoník

 

Hotel U Pieris***

PierisHotel Pieris je umístěný v malebné horské osadě Podbanské na hranici Vysokých a Západních Tater. Nachází se v tichém prostředí Tatranského národního parku pod majestátným štítem Kriváně v těsné blízkosti lyžařského vleku a vyhledávaných cyklotras. Hotel je moderně zrekonstruován, disponuje 65-ti pokoji v atraktivním designu. V přízemí hotelu se nachází restaurace a Lobby bar, které jsou propojeny s venkovní terasou nabízející příjemné posezení v obklopení lesa a hor. Během pobytu můžete využít doplňkové služby nedalekého Grand hotelu Permon.
www.podbanskeresort.sk

 

Česká republika

Malá Strana Resort

Hotel U Zlatých nůžek****

20_1.jpgOkouzlující hotel U Zlatých nůžek naleznete pouhých pár metrů od Karlova mostu. Původní renesanční dům U Zlatých nůžek, postavený již roku 1586, byl později přestavěn do současné klasicistní podoby a patří k nejstarším stavbám na ostrově Kampa. Hotel nabízí ubytování v devíti komfortně vybavených dvou- až čtyřlůžkových prostorných pokojích s výhledem na historické centrum Prahy a nebo v exkluzivním pokoji Golden View s panoramatickým výhledem na Pražský hrad. V hotelové restauraci využijte nabídky vynikajících českých specialit i mezinárodní kuchyně, pečlivě vybraných značkových vín a tradičního českého piva. Díky ideální poloze, v polovině Královské cesty mezi Pražským hradem a Staroměstským náměstím, budete mít veškeré architektonické skvosty Prahy jako na dlani.
www.uzlatychnuzek.cz

 

 

Hotel U Zeleného hroznu****

U Zeleného hroznuHistorický hotel U Zeleného hroznu je umístěn na pražské Malé Straně, v tiché uličce Jánský vršek. Hotel je situován v unikátním historickém domě s původním zachovaným renesančním srubem, renesančními klenbami a barokními malovanými stropy. Je členem prestižní asociace Historic Hotels of Europe. Hotel U Zeleného hroznu nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a tichých suitech. Každý z nich reprezentuje významnou osobnost pražské historie, jakými byli například operní diva Ema Destinnová, skladatel Antonín Dvořák či secesní malíř Alfons Mucha. Nadchnou Vás jistě nejen citlivě zrekosntruované původní prostory, ale i výdobytky moderní doby – koupelny z dílny Villeroy Boch, pohovky od kožařských velmistrů Wittmann nebo závěsy utkané světoznámou firmou Backhausen. Užijte si atmosféru dávných časů, kterou vykresluje gotická vinárna s původní studnou, v letních měsících si pak vychutnejte snídani v malebném hotelovém atriu.
www.uzelenehohroznu.cz

 

Hotel U Bílé lilie****

U Bílé lilie

V klidné lokalitě jedné z nejstarších a nejpůsobivějších částí Prahy na Malé Straně pod Pražským hradem najdete hotel U Bílé lilie. Původně renesanční dům již z roku 1654 prošel v roce 2016 komplexní rekonstrukcí, při které byly zachovány nejdůležitější historické prvky. Hotel nabízí jedinečné ubytování v jedenácti romantických pokojích a prostorných suitech. Perlou hotelu je pokoj Luxury Suite s kuchyňkou a výhledem na Malou Stranu. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací a Wi-Fi připojením. V celém hotelu můžete obdivovat původní dřevěné trámy a kamenné portály. Jistě Vás nadchne i nerušené soukromí, které nabízí pavlačovité řešení budovy. Snídaně se servírují v proskleném atriu s výhledem na překrásný jasan. Parkování na elektronicky zabezpečeném parkovišti přímo u hotelu.
www.ubilelilie.cz

 

U Zeleného Kozla Apartments

U Zeleného Kozla Apartments

Rohový historický dům je jedinečně situován na Maltézském náměstí, v sousedství vyhlášených restaurací a několika ambasád. V přízemí domu se nachází francouzské bistro. Byty v 1. a 2. patře jsou veliké 98 m2, 4 + kk. Nabízí ubytování až pro 6 osob. Jsou členěny na dvě samostatné ložnice, velkou obývací místnost s plně vybavenou kuchyní, vstupní halou a jednou koupelnou se samostatným WC. Využijte klidné a bezpečné lokality, jen pár minut od Karlova mostu a potěšte se romantickými výhledy.
www.uzlatychnuzek.cz

 

 

Beskydy

Karolinka Holiday Homes

Karolinka Holiday Homes

Zažijte nerušené soukromí v neporušené přírodě CHKO Beskyd na Valašsku v Karolinka Holiday Homes. Ubytovat se můžete v původní dřevěné roubence, anebo zcela nově zrekonstruovaném srubu, který je členěn na dva samostatné apartmány. Oba objekty disponují plně vybavenou kuchyní, jídelní místností a moderním sociálním zařízením. Roubenka je navíc vybavena původními kachlovými kamny, saunou a má Wi-Fi připojení. Ve srubu Vás nadchne překrásný krb v přízemí a masivní dřevěný nábytek na zakázku. Okolí je ideálním místem pro pěší turistiku. Krásné přírodní koupání naleznete v přilehlé obci Karolinka. V jakoukoliv roční dobu Vás zaujme Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, kde na Vás v dřevěném městečku a dalších areálech čeká ukázka života z poloviny 19. století. V rámci zimních radovánek můžete využít několik lyžařských středisek v nedalekých obcích, umělé kluziště a běžecké tratě.
www.karolinkaholidayhomes.cz 

NOVINKA: PENZION SKALIČÍ
Připravujeme pro Vás rozšíření ubytování v Karolinka Holiday Homes včetně wellness. Od 14. července 2018 pro Vás otevřeme nové ubytování v rámci Karolinka Holiday Homes na Valašsku, penzion Skaličí. Zarezervujte si již nyní jeden ze zcela nových pokojů v jednom z nejhezčích míst Beskyd.

 

Rakousko

Landhaus Marlies

Landhaus MarliesLandhaus Marlies je situován v evropském sportovním regionu Zell am See – Kaprun. Klidná a přesto centrální poloha Vám v zimní sezóně zajití sjezd na lyžích téměř až před hotelový práh. Ledovec Kitzsteinhorn a areál Schmittenhöhe jsou otevřeny všem příznivcům zimních sportů. Hostům je k dispozici 9 komfortně vybavených apartmánů a suitů zařízených v kombinaci přírodního kamene a masivního dřeva tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější nároky na design. V hotelovém Herbal Resort centru můžete využít bazén s masážními tryskami a protiproudem, parní saunu s bylinnými esenciálními oleji či finskou saunu. Od června 2010 patří Landhaus Marlies mezi TEH® Pensiony (tradiční evropské léčitelství) a nabízí variaci produktů z přírodní kuchyně a lékárny. V letních měsících jsou pro Vás připraveny „bylinné vycházky“ do okolí či možnost objednání zkušeného cykloprůvodce.
www.landhaus-marlies.cz

 

Hotel_Pieris.jpg Empora Hotels
E-mail: info@emporahotels.eu
www.emporahotels.eu