Ubytování

Nacházíte se: Úvod / MalaStranaResort-Praha / Ubytování

Mala_Strana.png

Hotel U Bílé lilie****

U Bílé lilieO hotelu
Hotel U Bílé lilie se nachází v klidné lokalitě jedné z nejstarších a nejpůsobivějších částí Prahy na Malé Straně, pouze pár kroků od Karlova mostu a Pražského hradu, v blízkosti nejvýznamnějších pražských památek.

Historie 4* hotelu U Bílé lilie
Původně renesanční dům U Tří bílých lilií, jehož první písemné zmínky se datují do roku 1654, prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí, při které došlo k zachování nejdůležitějších historických prvků. V celém hotelu můžete obdivovat původní dřevěné trámy a kamenné portály, unikátem je pak původní zachovalý stropní trám ze smrkového a jedlového dřeva, kdy stáří těchto stromů se datuje až do 16.století. Atrium hotelu je zachováno dle původního stavu a prorůstá jím překrásný jasan.

 


Adresa: Jánský vršek 4, Praha 1 - Malá Strana
Zjistěte více>> www.ubilelilie.cz

 

Hotel U Zeleného hroznu****

U_Zelen__ho_hroznu.jpgO hotelu
Historický hotel U Zeleného hroznu (At the Green Grape) se nachází v atraktivní lokalitě Malé Strany, v polovině Královské cesty mezi Pražským hradem a Karlovým mostem. V pěší dostupnosti od hotelu leží všechny nejvýznamnější pražské památky.

Historie 4* hotelu U Zeleného hroznu
Hotel je situován v unikátním historickém domě, jehož první písemné zmínky se datují do roku 1633. Budova se pyšní dokonale zachovaným jádrem renesančního srubu, renesančními klenbami a barokními malovanými stropy. Jedinečné prolínání uměleckých slohů a gotické profilace s barokními křivkami tvoří dokonalou architektonickou harmonii. K podtržení ducha tohoto jedinečného domu jsou prostory vybaveny historickým nábytkem a uměleckými předměty.

 

Adresa: Jánský vršek 11, Praha 1 - Malá Strana
Zjistěte více>> www.uzelenehohroznu.cz

 

Hotel U Zlatých nůžek****

IMG_6464r.jpgO hotelu
Hotel U Zlatých nůžek se nachází v centru historické Prahy na Malé Straně. Leží pouhých 30 m od Karlova mostu v klidné lokalitě na náměstí Na Kampě. V pěší dostupnosti od hotelu naleznete všechny architektonické skvosty Prahy jako Pražský hrad, Národní divadlo, chrám sv. Mikuláše, Pražské jezulátko nebo Staroměstské náměstí.

Historie 4* hotelu U Zlatých nůžek
Původně renesanční budova z roku 1586, která byla počátkem 19. století přestavena do současné klasicistní podoby podle plánů českého stavitele italského původu Ignáce Palliardiho (spoluautora Lobkoviczkého paláce), patří k nejstarším stavbám na ostrově Kampa.

 

 

Adresa: Na Kampě 6, Praha 1 - Malá Strana
Zjistěte více>> www.uzlatychnuzek.cz

 

U Zeleného Kozla Apartments

U Zeleného Kozla ApartmentsUbytování
Rohový historický dům je jedinečně situován na Maltézském náměstí, v sousedství vyhlášených restaurací a několika ambasád. V přízemí domu se nachází francouzské bistro. Byty v 1. a 2. patře jsou veliké 98 m2, 4 + kk. Nabízí ubytování až pro 6 osob. Jsou členěny na dvě samostatné ložnice, velkou obývací místnost s plně vybavenou kuchyní, vstupní halou a jednou koupelnou se samostatným WC. Využijte klidné a bezpečné lokality, jen pár minut od Karlova mostu a potěšte se romantickými výhledy.
 

Adresa: Maltézské náměstí 12, Praha 1 - Malá Strana
Více na: www.uzlatychnuzek.cz

 

 

Hotel_Pieris.jpg Empora Hotels
E-mail: info@emporahotels.eu
www.emporahotels.eu